NOVASAN KRÉMOVÝ GÉL NA POPRSIE S PUSH-UP A LIFTINGOVÝM EFEKTOM

NOVASAN BRUSTCREMEGEL NA POPRSIE S PUSCH UP A LIFTINGOVÝM EFEKTOM

17.45 

Katalógové číslo: 2015-BRUST. Kategórie: .

Product Description

INTENZÍVNA STAROSTLIVOSŤ O PRÍŤAŽLIVÝ DEKOLT A PEKNÉ POPRSIE

Do vzrušujúceho výstrihu patrí hladká pokožka a pevné, plné prsia. Nie vždy je však veľkosť, forma a pevnosť poprsia uspokojujúca. Telesné zmeny a prirodzený proces starnutia vedú často k tomu, že telo slabne a aj poprsie stráca formu. Práve pokožka na dekolte je obzvlášť citlivá. Preto je pre tieto partie nevyhnutná dobrá starostlivosť a ochrana.

NOVASAN BRUSTCREMEGEL NA POPRSIE S PUSH-UP A LIFTINGOVÝM EFEKTOM obsahuje komplex rastlinných vysokoúčinných látok. CellActive®–Form s mangostanom, hydrogélom a vysokoaktívnymi zelenými fermentmi pomáha spevňovať pokožku v oblasti dekoltu. Sója a hodvábne proteíny pokožku chránia a vyživujú.

  • Kontúry v oblasti výstrihu budú zvýraznené.
  • Tkanivo sa spevní, bunkový systém posilní.
  • Celkový vzhľad poprsia sa zlepší.

NOVASAN BRUSTCREMEGEL NA POPRSIE S PUSH-UP A LIFTINGOVÝM EFEKTOM je perfektným riešením pre zdokonalenie vášho poprsia a výstrihu!

Jednoduché použitie:

Krémový gél s push-up a liftingovým efektom nanášame na prsia a oblasť dekoltu ráno a večer. Krúživými pohybmi jemne vtierame. Gél posilní bunkový systém a remodeluje dekolt. Spevnením tkaniva sa výrazne zlepší celkový vzhľad poprsia. Na dosiahnutie viditeľného výsledku odporúčame aplikovať minimálne 12 týždňov.

-